Kvalitní nádobí

Běžné komerční nádobí je plné chemických přísad.

Nádobí, které se označuje jako titanové, keramické, teflonové, Green, atd., apod., je ve skutečnosti hliníkové, se spoustou chemických přísad.


Čím více a déle litinové nádobí Skeppshult používáte, tím je lepší.

Je tomu opravdu tak. Zcela opačná vlastnost oproti běžnému komerčnímu nádobí.


Nejlepší litina na světě Skeppshult se vyváží do všech koutů světa.

Důkazem kvality je to, že litinové nádobí Skeppshult se vyváží i na nejnáročnější trhy - do Japonska a Švýcarska. Ale také dokonce i do Číny.


Skeppshult jsou opravdové švédské výrobky.

Nádobí Skeppshult je vyráběno z pravé švédské litiny, jejíž základní surovinou je výhradně severská železná ruda a švédská ocel.


Nádobí Skeppshult neobsahuje žádné chemické a umělé látky.

Je 100% zdravotně nezávadné. Díky tomu si můžete dopřávat zdravá a kvalitní jídla. Taktéž neobsahuje smalt, nevaříte tedy na umělé vrstvě - smaltu, nýbrž potraviny přijdou do žádoucího kontaktu přímo s litinou.


Nádobí Skeppshult se vyrábí rukodělně.

Důvodem, proč je nádobí Skeppshult tak kvalitní, není jen použitý materiál, ale také tradiční poctivá rukodělná výroba podle nejlepších technologických postupů.

A
Kvalita
100% kvalita je zaručena použitím pravé švédské litiny. Vyrábí se ze severské železné rudy a švédské oceli. Nádobí Skeppshult je navíc vyráběno rukodělně. Získáte tak vysoce kvalitní nádobí na celý život. Toto nádobí je zcela zdravotně nezávadné, neobsahuje žádné chemické nebo zdraví nebezpečné přísady.
B
Tradice
Litinové nádobí Skeppshult se vyrábí již od r. 1906. Za ta léta si vybudovalo známku kvalitního a tradičního nádobí, nejlepšího na světě. Chcete-li si pořídit skutečně kvalitní nádobí, je potřeba vybírat nádobí s dlouholetou tradicí a ověřenými vlastnostmi. Švédské litinové nádobí Skeppshult splní vaše nejnáročnější požadavky.
C
Originalita
Chcete-li mít doma pravé litinové nádobí, značka Skeppshult je zárukou 100% originality. Čím déle toto nádobí používáte, tím lepší má vlastnosti. S nádobím Skeppshult vaříte zdravě a snadno na všech typech varných desek, včetně indukčních. Vychutnejte si vaření s minimálním množstvím tuku, v originálním nádobí.