Kvalitní nádobí

Tvrdá práce která přináší poctivé výrobkyTradiční a poctivé litinové nádobí Skeppshult

Švédská společnost Skeppshult působí na trhu již od roku 1906. Za tu dobu si vydobila renomé výrobce poctivého 100% litinového nádobí. U tohoto nádobí se jedná o celoživotní investici, kdy jsou tyto švédské výrobky takřka nezničitelné.

Nádobí Skeppshult se vyrábí z kvalitního materiálu rukodělným způsobem. Jak to vypadá ve výrobě si můžete prohlédnout v přiloženém videu. Povahou tohoto nádobí je, že při dlouhodobém používání se jeho vlastnosti postupně zlepšují. Vy tak vidíte, že vstupní investice do těchto výrobků rozhodně nebyla zbytečná.A
Kvalita
100% kvalita je zaručena použitím pravé švédské litiny. Vyrábí se ze severské železné rudy a švédské oceli. Nádobí Skeppshult je navíc vyráběno rukodělně. Získáte tak vysoce kvalitní nádobí na celý život. Toto nádobí je zcela zdravotně nezávadné, neobsahuje žádné chemické nebo zdraví nebezpečné přísady.
B
Tradice
Litinové nádobí Skeppshult se vyrábí již od r. 1906. Za ta léta si vybudovalo známku kvalitního a tradičního nádobí, nejlepšího na světě. Chcete-li si pořídit skutečně kvalitní nádobí, je potřeba vybírat nádobí s dlouholetou tradicí a ověřenými vlastnostmi. Švédské litinové nádobí Skeppshult splní vaše nejnáročnější požadavky.
C
Originalita
Chcete-li mít doma pravé litinové nádobí, značka Skeppshult je zárukou 100% originality. Čím déle toto nádobí používáte, tím lepší má vlastnosti. S nádobím Skeppshult vaříte zdravě a snadno na všech typech varných desek, včetně indukčních. Vychutnejte si vaření s minimálním množstvím tuku, v originálním nádobí.